Privaatsuspoliitika

Avaleht Privaatsuspoliitika

Marpen OÜ austab oma klientide ja kõikide teiste isikute privaatsust, kelle andmetega me kokku puutume. Teeme pingutusi, et tagada andmete kaitse ja turvaline töötlemine.

Käesolevad privaatsuspõhimõtted selgitavad, kuidas Marpen OÜ töötleb Sinu isikuandmeid.

Isikuandmete töötleja

  • MARPEN OÜ – Juriidilise isikuna on vastutav Sinu isikuandmete töötlemise eest
  • Reg nr: 14208307
  • Paavli 5/1
  • Tallinn, Harjumaa 10320

MILLISEID ANDMEID ME TÖÖTLEME?

Meie veebilehel Marpen.ee kogutakse ja töödeldakse järgmisi andmeid:

Personaalsed isikuandmed läbi tellimus vormi – me kogume Teie poolt sisestatud ning meile edastatud personaalseid andmeid (nimi, e-maili aadress, telefoni number, postiaadress, isikukood) või muu lepinguga seotud info (lepingu sõlmimise aeg,hind, makseinfo vmtinfo ) , kui Te soovite meiega kontakteeruda, kasutades selleks spetsiaalset kontaktivormi meie kodulehel.

KUIDAS ME KASUTAME TEIE POOLT EDASTATUD ANDMEID?

Teie poolt sisestatud ning meile edastatud personaalseid andmeid kasutame ainult teiega kontakteerumiseks ja/või teenuse lepingu koostamiseks ning sõlmimiseks.

Marpen OÜ ei edasta, müü ega rendi teie andmeid kolmandatele osapooltele.

ANDMETE SÄILITAMINE

Teie poolt Marpen OÜ-le  edastatud isikuandmeid säilitatakse ainult seni, kuni see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas määratletud eesmärkide täitmiseks. Pärast seda isikuandmed kõrvaldatakse, välja arvatud siis, kui nende säilitamine on nõutav seaduse või kummagi poole õiguste või kohustustega.

TURVALISUS NING ISIKUANDMETE KAITSE

Marpen OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Krüpteeritud andmesidekanal veebilehe külastaja ning veebilehe vahel tagab isikuandmete turvalisuse.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust e-maili aadressil info@marpen.ee või postiaadressil Paavli 5/1 TALLINN 10320.